Wynajem kserokopiarek – czy to dobry pomysł?

Wiele biur – a raczej ich właścicieli – często nie śpi po nocach z powodu konieczności zakupu sprzętu biurowego. Głównym problemem zwykle stają się kserokopiarki. To one są w biurze zawsze niezbędne, a jednocześnie w sklepach ze sprzętem biurowym, są to urządzenia absolutnie najdroższe. Urządzenia z niższej półki cenowej, z kolei nie spełnią swojej roli i po kilku miesiącach intensywnej eksploatacji, prawdopodobnie trzeba będzie wymienić je na całkiem nowe. Niestety, w przypadku firm, które dopiero się rozwijają i wchodzą na rynek, często limitowany budżet nie pozwala na zakup porządnej kserokopiarki. Mimo wszystko, biura bez niej nie będą mogły wykonywać swoich obowiązków. Warto więc rozważyć jej wynajęcie. Czy będzie to rozsądne rozwiązanie?

Wynajem kserokopiarek – rozwiązanie dla początkujących firm

Wynajem kserokopiarek Bydgoszcz to usługa, która stale zyskuje sobie coraz większą popularność. Dlaczego? Otóż dla małych firm jest to jedno z lepszych rozwiązań, które pomoże im nieco odciążyć budżet. Wynajem kserokopiarki ma jednak wiele więcej zalet. Przedsiębiorcy nie będą musieli już mieć więcej dylematu pomiędzy jakością i ceną. Wynika to z faktu, że firmy wynajmujące urządzenia biurowe, zwykle dają nam do użytku sprzęty najwyższej jakości jak np. Lexmark czy inne modele. Dodatkowo, z uwagi na samą charakterystykę usługi, jaką jest wynajem, jest on o połowę tańszy niż zakup kserokopiarki o najlepszych parametrach na własność. Takie rozwiązanie staje się więc alternatywą dla małych i średnich firm, które dysponują nieco bardziej ograniczonym budżetem. Dzięki niemu będą one mogły cieszyć się wydajnymi urządzeniami, a jednocześnie nie narażą się na większe koszty.

Największa zaleta wynajmu kserokopiarki? Jej gwarantowany serwis!

Kupując urządzenia na własność, trzeba liczyć się także z ewentualnymi kosztami eksploatacyjnymi. Nie chodzi jedynie o zakup tuszy i tonerów, ale także o regularne serwisowanie sprzętu i wykonywanie ewentualnych napraw. To z kolei znacznie zwiększa wydatki firmy. W przypadku skorzystania z usługi wynajmu serwis Lexmark czy innych modeli jest wliczony w cenę. Wobec tego firma musi ponieść jedynie wydatek na podstawowe materiały eksploatacyjne jak wspomniane już wcześniej tusze i tonery, a także i papier. Wobec tego oszczędności w tym wypadku znacznie się zwiększają, a dodatkowo mamy gwarancję szybkiego i sprawnego usunięcia ewentualnych usterek. Wystarczy jedynie podpisać umowę i cieszyć się nowoczesną kserokopiarką, przez określony w umowie czas.

Najnowsze wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *