O mnie

Nazywam się Adam Jutrzenka. Do 2015 roku nie miałem poza fotografią innego życia. Wtedy wszystko się zmieniło. Poznałem i po kilku miesiącach poślubiłem najwspanialszą kobietę pod Słońcem - moją Dorotkę. Jesteśmy pokrewnymi duszami, takimi z książek i filmów, ale istniejącymi naprawdę. W 2016 roku na świat przyszedł nasz synek. Radość jaką nam daje każdego dnia jest tak wielka, że ciężko opisać ją słowami. Żona i synek motywują mnie do działania, są moim wsparciem i rozweselaczem, są darem od Boga, za który codziennie dziękuję.

Cieszę się, że w poszukiwaniu fotografa trafiliście na moją stronę. Zawodowo fotografuję od ośmiu lat. Uwielbiam robić zdjęcia, które wzbudzają pozytywne emocje i są ważne dla fotografowanych osób. Takie, które zostaną umieszczone na honorowym miejscu w domu czy na biurku w pracy, a kiedyś obejrzą je dzieci i wnuki. Najbardziej lubię uwieczniać radosne momenty, które nigdy się nie powtórzą, często dziejące się spontanicznie, bez możliwości skrupulatnego planowania. Takich sytuacji nie brakuje na ślubach, chrzcinach i innych uroczystościach rodzinnych. Dlatego tak bardzo lubię je fotografować. Będzie mi bardzo miło jeśli powierzycie mi rolę kronikarza utrwalającego ważne momenty w życiu Waszej rodziny.
Działam głównie na terenie północnej Polski, ale z chęcią wyruszam w dalszą drogę.  Zajmuję się także obsługą fotograficzną firm, jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych. Dzięki współpracy z kilkoma firmami i instytucjami fotografowałem w wielu zakątkach Polski, w Niemczech, Bułgarii i Macedonii.

Poza tym lubię polskie filmy, polską muzykę, jazdę samochodem, a przede wszystkim ludzi. Szybko nawiązuję z nimi kontakt, lubię rozmawiać, zamienić chociaż kilka słów. Po ślubie moją drugą pasją stało się gotowanie. Przeważnie brakuje mi czasu na wszystko, ale na codzienne przygotowanie obiadów dla rodziny zawsze się znajdzie. Jestem Adam, czasami Adaś. Zapraszam do współpracy.

:)