Jaki prezent kupić noworodkowi?

Nie da się ukryć, że w momencie kiedy jedna z naszych koleżanek zostanie mamą, nie możemy doczekać się na to, by odwiedzić zarówno ją, jak i jej maluszka. Niemniej jednak musimy pamiętać, że zgodnie z obowiązującą tradycją, nie możemy takiej wizyty złożyć z pustymi rękami. Maluszek – choć niewiele jeszcze rozumie – z pewnością ucieszy się z prezentu. Rozpoczynają się więc nerwowe poszukiwania idealnego upominku, który będzie nie tylko wyjątkowy, ale przede wszystkim wyjątkowo bezpieczny. W przypadku noworodków czy dzieci nieco starszych, królują oczywiście zabawki i wszelkie gadżety, które urozmaicą wolny czas. Wobec tego, jaki prezent warto wybrać dla noworodka?

Myszki Maileg – przytulanka, która skradnie serce noworodka

Myszki Maileg to jedne z tych zabawek, które zyskują sobie coraz większą popularność, głównie wśród samych rodziców. Nie ma jednak w tym nic dziwnego, tego typu przytulanki szybko zaskarbią sobie względy najmłodszych. Tak naprawdę cechuje je niezwykle uroczy wygląd, a także delikatność. Myszki te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które będą w stanie skutecznie zadbać o to, by noworodek przypadkiem nie dostał uczulenia lub innych problemów skórnych. Przytulanki od Maileg to przytulanki od jednego z najlepszych producentów. Wobec tego kupując taki prezent można mieć pewność co do tego, że maluch będzie mógł się nim bawić i cieszyć wraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Warto o tym pamiętać, gdyż w przypadku noworodków dosłownie wszystko może wywołać reakcję alergiczną lub bolesne podrażnienia. Koniecznie więc na prezent trzeba wybierać takie zabawki, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, co jest gwarancją tego, że są one w pełni bezpieczne dla dziecka.

Jakie jeszcze zabawki warto wybrać na prezent dla noworodka?

Generalną zasadą, jeśli chodzi o wybór prezentu dla noworodka jest zapewnienie mu bezpieczeństwa. Warto więc wybierać np. zabawki Little Duch, czy zabawki od innych producentów, co do których mamy pewność. Warto sprawdzać, czy każdy z produktów dla niemowląt posiada odpowiednie potwierdzenie, że jest zgodny z europejskimi wymogami bezpieczeństwa, jakie nakładane są na producentów gadżetów dla dzieci. Co więcej, same zabawki powinny być miękkie oraz można zdecydować się na takie, które będą rozwijać już od małego funkcje poznawcze. Z pewnością oprócz przytulanek, można kupić maluchowi maty interaktywne lub inne dodatki, które zagwarantują mu wsparcie w rozwoju i poznawania otaczającego go świata.

Najnowsze wpisy

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *