Dzień dobry

cieszę się, że zdecydowali się Państwo tutaj zajrzeć

Nazywam się Adam Jutrzenka. Urodziłem się w 1983 roku. Mieszkam w Bytowie w woj. pomorskim. Zawodowo fotografią zajmuję się od początku 2010 roku. Rozliczam się z klientami w oparciu o umowy o dzieło i umowy zlecenie.
Do tej pory większość moich zleceń stanowiły śluby. Powoli się to zmienia, dlatego mógłbym wolny czas poświęcić na przygotowanie zdjęć dla Państwa. Mam spore doświadczenie w obsłudze fotograficznej firm i instytucji. Myślę, że mogę bez przesady stwierdzić, że moje umiejętności obróbki kolorystycznej i retuszu stoją na przyzwoitym poziomie. Po obejrzeniu zdjęć, także przed/po, będą mogli Państwo stwierdzić, czy faktycznie tak jest.
W poniższych galeriach mogą Państwo sprawdzić wybrane efekty mojej pracy. Więcej fotografii, któe mogą Panstwa zainteresować znajduje się w tym miejscu.

Wszystkie fotografie umieszczone w niniejszej zakładce, a także na  całej stronie, wykonałem Canonami 5D II i 6D oraz obiektywami Canona 28 1.8, 50 1.4, 100 2.0 i 70-200 4.0L. Do obórki używam Lightrooma 5 i Photoshopa CS 4. Zestaw co prawda nie najmłodszy (czyli tak jak ja), ale całkiem dobrze sobie radzi :)

Jeśli chodzi o stawkę godzinową obróbki, ciężko mi ją sprecyzować nie mając bardziej szczegółowych informacji, np. o ilości obrabianych zdjęć w skali miesiąca i skomplikowania retuszu. Przyznam, że do tej pory nie zajmowałem się retuszem zdjęć powierzonych, co utrudnia sprawę wyceny. Zapewniam, że jestem elastyczny w tej kwestii. Zaznaczam jednak, że jako mąż i ojciec dwójki dzieciaczków (Dominik 3 lata, Weronika 10 miesięcy) nie mogę sobie pozwolić na pracę znacznie poniżej stawek rynkowych. Z drugiej strony, dzięki temu moje zaangażowanie i odpowiedzialność są na bardzo wysokim poziomie.
Dodam jeszcze, że co prawda jestem samoukiem, ale dosyć dobrze znam WordPressa. Stworzyłem kilka stron, m.in. tę na której Państwo jesteście. Nie pracowałem nigdy z programem krpano, ale myślę, że byłbym w stanie go opanować.
Kontakt:
kontakt@adamjutrzenka.pl
tel. 880 52 66 76

Przed/po

źródłowymi plikami były RAW-y z Canona 6D

Widoki

część zdjęć wykonana z jednego RAW-a, część to HDR-y

Dziękuję

za poświęcenie czasu na zapoznanie się z moją prezentacją

Jeśli wstępna ocena moich umiejętności będzie pozytywna, z chęcią wezmę udział w dalszym procesie rekrutacji.
Pozdrawiam serdecznie
Adam Jutrzenka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).