Moja działalność obejmuje obsługę fotograficzną szkół ponadgimnazjalnych, gdzie wykonuję zdjęcia grupowe oraz fotorelacje z balów studniówkowych. 

Zdjęcia grupowe
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty na zdjęcia grupowe. Przy okazji ich robienia możecie wykonać zdjęcia w mniejszych grupach, np. z przyjaciółmi, nauczycielami itp.

W odróżnieniu od korporacji fotograficznych kieruję się w swojej działalności przejrzystymi zasadami rozliczeń. Moim priorytetem jest niski koszt ponoszony przez ucznia, dlatego nie praktykuję przekazywania prowizji na rzecz szkoły, Rady Rodziców czy Samorządu Uczniowskiego. Mogę zaoferować swoją pracę. Na życzenie w dniu, w którym robimy zdjęcia, mogę wykonać nieodpłatnie fotografie budynku szkoły i sal lekcyjnych, albo wybranych przez Państwa miejsc czy osób. Dzięki takiemu podejściu niemal każdą osobę stać na zakup pamiątkowej odbitki. Statystyki zakupów świadczą o tym, że ten system doskonale się sprawdza, szczególnie w szkołach ponadgimnazjalnych.

Współpracę z uczniami opieram na zasadzie „obejrzyj zanim kupisz”. Kilka dni po wykonaniu zdjęć przekazuję każdej klasie odbitkę o wymiarach 15x21 cm. Robię to po to, aby wszyscy uczniowie mogli sprawdzić czy korzystnie wyszli na zdjęciu. Dane osób, które zdecydują się na kupno fotografii, wpisywane są w wygodną tabelę, którą dostarczam w zestawie.

Cennik odbitek dla szkół z województwa pomorskiego:

  • zdjęcie grupowe 15x21 cm – 6 zł
  • zdjęcie grupowe 20x30 cm – 15 zł
  • komplet sześciu zdjęć dokumentowych – 10 zł

Studniówki
Zapraszam do odwiedzenia strony dedykowanej studniówkom.