Strona ślubna to świetne rozwiązanie dla par, które chcą w jednym miejscu przedstawić gościom najważniejsze informacje na temat ślubu. Jej adres podajecie na zaproszeniach, czyli miejscu gdzie nie zmieści się zbyt wiele treści. Na stronie natomiast możecie umieścić, co tylko chcecie - zdjęcia, filmy, mapki i wiele więcej. Tworząc ją razem ze mną musicie zająć się jedynie przesłaniem potrzebnych informacji i tekstów, ewentualnie zrobieniem zdjęć. Ja robię całą resztę - wstawiam wszystko na stronę i dostosowuję jej wygląd do Waszego gustu.

Proponuję trzy wzory, które są podpowiedzią, jak może wyglądać taka strona. Poniższe projekty można dowolnie modyfikować - zmieniać kolejność sekcji, dodawać je lub usuwać, zmieniać kolorystykę, rodzaj czcionek itd.

Najważniejsze sekcje strony ślubnej

Poszczególne sekcje można dowolnie modyfikować, dodawać nowe, zmieniać ich kolejność

O nas
Kilka słów o was, o tym, jak się poznaliście, jaka jest wasza historia. W tym miejscu warto także przedstawić najbliższą rodzinę. Pamiętajcie, że każdy gość zna z reguły tylko połowę współbiesiadników. Fajnie byłoby poznać drugą stronę. Uzupełnieniem tej sekcji mogą być zdjęcia lub film powitalny.
Sesja narzeczeńska
Jeśli posiadacie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, możecie pokazać je na waszej stronie.

Kontakty
Dane kontaktowe do Was i świadków (plus zdjęcia). Świadkowie to ważne osoby. Warto w kilku słowach je opisać. Dodatkowo w tym miejscu mogę umieścić formularz kontaktowy.

Plan dnia
Lista z najważniejszymi punktami dnia.

Lokalizacje
Najważniejsze miejsca przedstawione na mapach Google. Istnieje możliwość pokazania trasy przejazdu np. z kościoła na salę weselną. Mogę umieścić tutaj krótkie opisy poszczególnych miejsc.

Noclegi
Jeśli nie macie możliwości przenocowania gości, możecie wskazać im miejsca noclegowe, które polecacie.

Galeria zdjęć
Po otrzymaniu zdjęć, będziecie mogli umieścić je na stronie ślubnej. Dostęp do galerii będzie chroniony hasłem.

Ciekawe miejsca
Miejsca, które warto zobaczyć w waszej okolicy

Możliwości

Każda strona ślubna daje sporo możliwości. Jestem otwarty na wasze pomysły. Serio :)

Inne sekcje
Na stronie mogę umieścić przeróżne sekcje, np. formularz potwierdzenia przybycia na ślub, blog, na którym będziecie informować o postępach w przygotowaniach, informator na temat kwiaciarni czy taksówek dostępnych w okolicy, a nawet plan rozmieszczenia gości przy stołach na sali weselnej. Postaram się sprostać każdemu postawionemu przez was zadaniu.

Personalizacja
Charakter strony dostosowuję do stylu ślubu. Mogę np. użyć taki sam schemat kolorystyczny jaki mają zaproszenia i cały ślub.

Adres strony
Strona otrzyma adres www.waszeimiona.pl (jeśli domena jest dostępna). Adres wpisujecie na zaproszeniach, dlatego strona powinna być gotowa odpowiednio wcześnie. Jeśli zapadnie decyzja o jej budowie, nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Domena bez dodatkowych opłat dostępna jest przez 12 miesięcy od jej rejestracji.

Urządzenia mobilne
Strona przystosowana jest do przeglądania na telefonach i tabletach. Wszystkie podane na niej numery telefonów zostaną wybrane po kliknięciu. Nie trzeba ich kopiować, czy przepisywać, aby się połączyć.

Zdjęcia na stronę
Jeśli nie posiadacie odpowiednich zdjęć, które potrzebne są do zbudowania strony, z chęcią je dla was wykonam. Zachęcam także do umawiania się na sesje narzeczeńskie.

Doświadczenie
Mam na koncie ośmioletnie doświadczenie jako fotograf ślubny. Lubię także tworzyć strony www. Z chęcią podzielę się z Wami połączeniem tych dwóch pasji przy tworzeniu waszej strony ślubnej.

Koszt
400 zł - W tej cenie otrzymacie w pełni funkcjonalną stronę. W tym: spersonalizowany adres www na rok, wszystkie sekcje wg waszych życzeń, dostosowanie kolorów do waszego gustu. Cena dla par zamawiających pełen fotoreportaż ślubny - 300 zł.

Dodatkowo proponuję:
1. obsługę fotograficzną strony (mogę wykonać dla was wszystkie potrzebne zdjęcia, w tym sesję narzeczeńską oraz nakręcić film powitalny);
2. tłumaczenie strony na język angielski i/lub niemiecki;
W takich sytuacjach będę dokonywał indywidualnej wyceny.

Zapraszam do kontaktu

Adam Jutrzenka
kontakt@adamjutrzenka.pl
kom. 880 52 66 76

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Temat (wymagany)

Treść wiadomości