Strona ślubna to świetne rozwiązanie dla par, które chcą w jednym miejscu przedstawić gościom najważniejsze informacje na temat ślubu. Jej adres podajecie na zaproszeniach, czyli miejscu gdzie nie zmieści się zbyt wiele treści. Na stronie natomiast możecie umieścić, co tylko chcecie - zdjęcia, filmy, mapki i wiele więcej. Tworząc ją razem ze mną musicie zająć się jedynie przesłaniem potrzebnych informacji i tekstów, ewentualnie zrobieniem zdjęć. Ja robię całą resztę - wstawiam wszystko na stronę i dostosowuję jej wygląd do Waszego gustu.

Proponuję trzy wzory, które są podpowiedzią, jak może wyglądać taka strona. Poniższe projekty można dowolnie modyfikować - zmieniać kolejność sekcji, dodawać je lub usuwać, zmieniać kolorystykę, rodzaj czcionek itd.

Najważniejsze sekcje strony ślubnej

Poszczególne sekcje można dowolnie modyfikować, dodawać nowe, zmieniać ich kolejność

O nas

Kilka słów o was, o tym, jak się poznaliście, jaka jest wasza historia. W tym miejscu warto także przedstawić najbliższą rodzinę. Pamiętajcie, że każdy gość zna z reguły tylko połowę współbiesiadników. Fajnie byłoby poznać drugą stronę. Uzupełnieniem tej sekcji mogą być zdjęcia lub film powitalny.

Sesja narzeczeńska

Jeśli posiadacie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, możecie pokazać je na waszej stronie.

Kontakty

Dane kontaktowe do Was i świadków (plus zdjęcia). Świadkowie to ważne osoby. Warto w kilku słowach je opisać. Dodatkowo w tym miejscu mogę umieścić formularz kontaktowy.

Plan dnia

Lista z najważniejszymi punktami dnia.

Lokalizacje

Najważniejsze miejsca przedstawione na mapach Google. Istnieje możliwość pokazania trasy przejazdu np. z kościoła na salę weselną. Mogę umieścić tutaj krótkie opisy poszczególnych miejsc.

Noclegi

Jeśli nie macie możliwości przenocowania gości, możecie wskazać im miejsca noclegowe, które polecacie.

Galeria zdjęć

Po otrzymaniu zdjęć, będziecie mogli umieścić je na stronie ślubnej. Dostęp do galerii będzie chroniony hasłem.

Ciekawe miejsca

Miejsca, które warto zobaczyć w waszej okolicy.

Każda strona skrojona na miarę

Stronę tworzę w oparciu o wasze wskazówki. Staram się, aby zwrot "indywidualne podejście" nie był tylko pustym sloganem

Inne sekcje

Na stronie mogę umieścić przeróżne sekcje, np. formularz potwierdzenia przybycia na ślub, blog, na którym będziecie informować o postępach w przygotowaniach, informator na temat kwiaciarni czy taksówek dostępnych w okolicy, a nawet plan rozmieszczenia gości przy stołach na sali weselnej. Postaram się sprostać każdemu postawionemu przez was zadaniu.

Personalizacja

Charakter strony dostosowuję do stylu ślubu. Mogę np. użyć taki sam schemat kolorystyczny jaki mają zaproszenia i cały ślub.

Adres strony

Strona otrzyma adres www.waszeimiona.pl (jeśli domena jest dostępna). Adres wpisujecie na zaproszeniach, dlatego strona powinna być gotowa odpowiednio wcześnie. Jeśli zapadnie decyzja o jej budowie, nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Domena bez dodatkowych opłat dostępna jest przez 12 miesięcy od jej rejestracji.

Urządzenia mobilne

Strona przystosowana jest do przeglądania na telefonach i tabletach. Wszystkie podane na niej numery telefonów zostaną wybrane po kliknięciu. Nie trzeba ich kopiować, czy przepisywać, aby się połączyć.

Zdjęcia na stronę

Jeśli nie posiadacie odpowiednich zdjęć, które potrzebne są do zbudowania strony, z chęcią je dla was wykonam. Zachęcam także do umawiania się na sesje narzeczeńskie.

Doświadczenie

Mam na koncie ośmioletnie doświadczenie jako fotograf ślubny. Lubię także tworzyć strony www. Z chęcią podzielę się z Wami połączeniem tych dwóch pasji przy tworzeniu waszej strony ślubnej.

Koszt

350 zł - W tej cenie otrzymacie w pełni funkcjonalną stronę. W tym: spersonalizowany adres www na rok, wszystkie sekcje wg waszych życzeń, dostosowanie kolorów do waszego gustu.

Dodatkowo proponuję:
1. obsługę fotograficzną strony (mogę wykonać dla was wszystkie potrzebne zdjęcia, w tym sesję narzeczeńską oraz nakręcić film powitalny);
2. tłumaczenie strony na język angielski i/lub niemiecki;
W takich sytuacjach będę dokonywał indywidualnej wyceny.

Zapraszam do kontaktu

Adam Jutrzenka
kontakt@adamjutrzenka.pl
kom. 880 52 66 76

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Temat (wymagany)

Treść wiadomości