Ania i Ariel
Adam to fotograf godny polecenia! W 100% profesjonalny. Wszystkie nasze uwagi i prośby zostały uwzględnione. Zdjęcia są naturalne i piękne, nie tylko my jesteśmy zachwyceni, ale nasi goście również. Bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i szczerze polecamy wszystkim parom.

Iwona i Grzegorz
Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się, aby to Adam udokumentował nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Zależało nam, aby zdjęcia były naturalne, eleganckie, a jednocześnie pełne emocji i uczuć. I nie zawiedliśmy się. Adam jest profesjonalny, niewidoczny i bardzo szybki. A pokaz zdjęć, zwłaszcza z sesji, wzruszył niejedną osobę, co według nas jest najlepszą rekomendacją dla jego pracy.

Ewa i Adrian
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć wykonanych przez Adama. Wykonane są bardzo profesjonalnie. Na zdjęciach jest uwiecznione całe wesele, kamerzysta byłby zbędny. Sesja plenerowa bardzo udana. Jakość zdjęć bardzo nas zadowala. Adam jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

Kasia i Andrzej
Bardzo dziękujemy Adamowi za świetną współpracę. Jesteśmy absolutnie zadowoleni z tego jak uwiecznił nasz ślub i wesele na zdjęciach. Adam to osoba, z którą można się dogadać w każdej kwestii i bardzo przyjemnie się współpracuje. Nasi goście weselni bardzo chwalili sobie kontakt z fotografem.

rekomendacje-magda-mateusz

Magda i Mateusz
W imieniu swoim jak i mojego męża pragnę podziękować za wspaniałą pamiątkę w postaci przepięknych zdjęć. Przyczyniłeś się w dużym stopniu do tego, że ten dzień stał się niezapomniany. Podczas wesela byłeś praktycznie niewidzialny. Wspaniale uwieczniłeś emocje, które nam towarzyszyły. Od samego początku do końca naszej sesji ślubnej zachowałeś pełen profesjonalizm, a teraz gdy patrzymy na nasze zdjęcia wspominamy również cudowną atmosferę jaka nam towarzyszyła. Krótko mówiąc - Adam jesteś najlepszy! Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!

rekomendacje-ewelina-radek

Ewelina i Radek
Adam - osoba której będziemy do końca życia wdzięczni za to jak uwiecznił na zawszę nasz najważniejszy dzień. Sympatyczny, otwarty, całkowicie oddany swojej pasji... Jesteśmy jak najbardziej na TAK !!!

rekomendacje-patrycja-mati

Patrycja i Mateusz
My z Matim zdecydowaliśmy się na Adama z polecenia Młodego, Świeżo upieczonego Małżeństwa - Asi i Szymona :) I TAK, to był świetny wybór!!! W dniu ślubu, zarówno na przygotowaniach, błogosławieństwie jak i na samej uroczystości był niezauważalny i nie absorbujący naszego czasu, jako zapracowanych Państwa Młodych, do sztucznego pozowania :) Adam z "ukrycia" uwiecznił dla nas najpiękniejsze chwile z tego dnia. Oglądając je miałam wrażenie ze znajdował się w kilku miejscach na raz! Fenomenalnie uwiecznił dwa światy Gości i Pary Młodej. Wszystkim serdecznie polecamy i dziękujemy. Świetnie współpracuje się z Nim w trakcie sesji. Cierpliwie i z pomysłem wyczekuje idealnych min, uśmiechów i naturalnych zachowań. Polecamy!

rekomendacje-justyna-leszek

Justyna i Leszek
Z 08.09.2012 najpiękniejszą pamiątką są nasze fotografie. Przy wyborze fotografa, który uwieczniłby nasz wyjątkowy dzień w kadrach zadziałał impuls - spotkałam Adama przypadkiem jego "zieloną strzałą" :), na której napisane było "Fotograf" i spytałam o wolny termin - był. Intuicja mnie nie zawiodła, zdjęcia wykonane ręką Adama są przepiękne, są nasze, są osobiste, naturalne, bez upiększeń. Nie ukrywamy, że współpraca układała się na tyle wspaniale, że zrodziła się z tego bardzo sympatyczna prywatna znajomość. Ale Adama polecamy przyszłym nowożeńcom i nie tylko, przede wszystkim jako Profesjonalistę.

rekomendacje-ola-pawel

Ola i Paweł
Od początku planowania wesela wiedzieliśmy, że to Adaś będzie nas fotografował na weselu. Doświadczony, zna się na tym co robi, konkretny i kreatywny. Nie baliśmy się kompletnie, że coś może pójść nie tak. Powiedzieliśmy Adasiowi jaką mamy wizję a on bez problemu sobie poradził. Wszystko wyszło świetnie. Zdjęcia są takie jak chcieliśmy, bez żadnych sztucznych efektów. Każdy kadr jest dopieszczony perfekcyjnie. Widać ile serca w to wkłada. Z chęcią wracamy do zdjęć, oglądając je za każdym razem z takim samym entuzjazmem. Adaś wykonał swoje zadanie świetnie. To serdeczny, miły i bardzo dobry fotograf godny polecenia!

rekomendacje-justyna-marcin

Justyna i Marcin
Jesteśmy zachwyceni zdjęciami Adama, jak i jego profesjonalizmem! Działa skrycie, błyskawicznie i skutecznie! Mamy świetną pamiątkę ślubną, która będzie z nami przez całe życie. Zdjęcia są cudowne, naturalne, a ich ilość jest zachwycająca! Bez problemu porozumieliśmy się na sesji plenerowej, a efekt końcowy jest niesamowity! Dla Adama nie ma rzeczy niemożliwych i jest otwarty na nowe pomysły. Z czystym sumieniem możemy Go polecić na każde okazje. Adam stał się naszym rodzinnym fotografem :)

rekomendacje-asia-szymon

Asia i Szymon
Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie fotografuje niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Szczerze polecamy wszystkim.

rekomendacje-kasia-tomek

Kasia i Tomek
Fotograf godny polecenia! Wykonuje niesamowicie naturalne fotografie. Właśnie o coś takiego nam chodziło. Spontaniczne zdjęcia na uroczystości weselnej, ciekawe pomysły na sesję w plenerze. Zna przepiękne miejsca dopasowane do charakteru i temperamentu pary młodej. Niczego nie narzuca, daje jedynie propozycje odnośnie miejsca i pory dna, tak aby były jak najlepsze warunki jeśli chodzi o światło i klimat.

rekomendacje-karolina-maciek

Karolina i Maciek
Dzień Naszego ślubu był dla Nas bardzo wyjątkowy. Cieszymy się, że utrwalenie tych chwil powierzyliśmy takiemu profesjonaliście jakim jest Adam :) Zdjęcia przez Niego zrobione oddają wszystkie emocje, które nam towarzyszyły w dniu ślubu jak i na sesji nad morzem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Adamem i serdecznie polecamy go przyszłym małżonkom.

rekomendacje-gosia-krystian

Małgosia i Krystian
Zdjęcia bardzo dobrej jakości, bardzo nam się podobały. Goście również je chwalili. Dużym plusem było to, że przed ostateczną akceptacją wszystkie nasze uwagi były uwzględnione. Współpraca dobrze się układała, nie było problemu z kontaktem. Jesteśmy zadowoleni :)