Nazywam się Adam Jutrzenka. Cieszę się, że w poszukiwaniu fotografa trafiliście na moją stronę. Zawodowo zajmuję się fotografią od ośmiu lat. Do 2015 roku nie miałem poza nią innego życia. Wtedy wszystko się zmieniło. Poznałem i poślubiłem najwspanialszą kobietę pod Słońcem - moją Dorotkę. Jesteśmy pokrewnymi duszami, takimi z książek i filmów, ale istniejącymi naprawdę. W 2016 roku na świat przyszedł nasz synek. Radość jaką nam daje każdego dnia jest tak wielka, że ciężko opisać ją słowami. Żona i synek motywują mnie do działania, są moim wsparciem i rozweselaczem, są darem od Boga, za który codziennie dziękuję.
Poza tym lubię polskie filmy, polską muzykę, jazdę samochodem, a przede wszystkim ludzi. Szybko nawiązuję z nimi kontakt, rozmawiam, uśmiecham się. Po ślubie moją drugą pasją stało się gotowanie. Jestem Adam, czasami Adaś :)

Działam głównie na terenie północnej Polski, ale z chęcią wyruszam w dalszą drogę. Najbardziej lubię fotografować ludzi i uwieczniać radosne momenty, które nigdy się nie powtórzą, które często dzieją się spontanicznie, bez możliwości ich zaplanowania. Takich sytuacji nie brakuje na ślubach, dlatego tak bardzo lubię je fotografować. Pomaga mi w tym doświadczenie fotoreporterskie, które zdobywałem prowadząc lokalny portal informacyjny fotobytow.pl oraz bloga bytowiacy.pl. Zajmuję się także obsługą fotograficzną firm, jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych. Dzięki współpracy z kilkoma firmami i instytucjami fotografowałem w wielu zakątkach Polski, w Niemczech, Bułgarii i Macedonii. Zapraszam do współpracy.

adam-j-700-2