O mnie

Cześć! Jestem mężem i tatą trójki maluchów. Po wielu latach samotności poznałem i po trzech miesiącach poślubiłem najwspanialszą kobietę pod Słońcem - moją Dorotkę. Jesteśmy pokrewnymi duszami, takimi z książek i filmów, ale istniejącymi naprawdę. W sierpniu 2016 roku urodził się nasz synek, w lipcu 2018 córeczka, a w lipcu 2020 roku powitaliśmy na świecie kolejnego synka. Radość jaką dają nam dzieci jest tak wielka, że ciężko opisać ją słowami. Rodzina motywuje mnie do działania, jest moim wsparciem i rozweselaczem, darem od Boga, za który codziennie dziękuję.

Zajmuję się głównie fotografią ślubną i rodzinną. Tworzone przeze mnie relacje z różnych wydarzeń to mieszanka ujęć reporterskich, portretów i fotografii pozowanych. Staram się łączyć je w taki sposób, żeby wspólnie stworzyły fajną pamiątkę. Chciałbym bardzo żeby moje zdjęcia były czymś więcej niż szybką wrzutką na portale społecznościowe. Lubię kiedy odbitki trafiają do albumów i w ramki, stając się dzięki temu pamiątką, którą kiedyś obejrzą wasze dzieci i wnuki.

Robię także zdjęcia dla firm i fotografuję samochody, np. przeznaczone na sprzedaż. Poza tym lubię polską muzykę, jazdę samochodem, a przede wszystkim ludzi. Szybko nawiązuję z nimi kontakt, lubię rozmawiać, zamieniać chociaż kilka słów. Po ślubie moją drugą pasją stało się gotowanie.

Pod koniec 2018 roku wyłączyliśmy z żoną nasze konta na Facebooku. Staramy się nie poddawać pędowi świata i szalonemu konsumpcjonizmowi.

Jeśli mój sposób fotografowania przypadł Wam do gustu i czujecie, że w innych sprawach nadajemy na podobnych falach, z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.