Nazywam się Adam Jutrzenka. Cieszę się, że w poszukiwaniu fotografa trafiliście na moją stronę. Działam głównie na terenie północnej Polski, ale z chęcią wyruszam w dalszą drogę. Najbardziej lubię fotografować ludzi i uwieczniać momenty, które nigdy się nie powtórzą. W moich żyłach płynie reporterska krew. Doświadczenie fotoreporterskie zdobywałem prowadząc lokalny portal informacyjny fotobytow.pl oraz bloga bytowiacy.pl. Uwielbiam fotografować śluby. W tym ważnym dniu dużo się dzieje, uchwycić trzeba mnóstwo ulotnych chwil, uśmiechów i pozytywnych emocji. W takich sytuacjach czuję się najlepiej.

Zajmuję się także obsługą fotograficzną firm, jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych. Dzięki współpracy z kilkoma firmami i instytucjami fotografowałem w wielu zakątkach Polski, w Niemczech, Bułgarii i Macedonii. Mimo "trójki z przodu" mam jeszcze fotograficzne marzenia i cele. Chciałbym bardzo sfotografować ślub za granicą, erupcję wulkanu i Ziemię z kosmosu.

Co poza fotografią? We wrześniu 2015 roku poślubiłem najwspanialszą kobietę pod Słońcem - moją Dorotkę. Jesteśmy pokrewnymi duszami, takimi z książek i filmów, ale istniejącymi naprawdę. W sierpniu 2016 roku na świat przyszedł nasz synek. Radość jaką nam daje każdego dnia jest tak wielka, że ciężko opisać ją słowami.
Lubię polskie filmy, nałogowo słucham polskiej muzyki, głównie rapu. Lubię jeździć samochodem. Uwielbiam gotować, szczególnie dania kuchni włoskiej. Gotowanie stało się moją drugą pasją.
Jestem pozytywnym człowiekiem, szybko nawiązuję kontakt z ludźmi, dużo się uśmiecham. Jestem Adam, czasami Adaś :)

adam-j-700-2