Nazywam się Adam Jutrzenka. Cieszę się, że w poszukiwaniu fotografa trafiliście na moją stronę. Fotografia jest w moim życiu bardzo ważna, ale nie najważniejsza. Pierwsze miejsce zajmuje rodzina. We wrześniu 2015 roku poślubiłem najwspanialszą kobietę pod Słońcem - moją Dorotkę. Jesteśmy pokrewnymi duszami, takimi z książek i filmów, ale istniejącymi naprawdę. W sierpniu 2016 roku na świat przyszedł nasz synek. Radość jaką nam daje każdego dnia jest tak wielka, że ciężko opisać ją słowami.
Lubię polskie filmy, polską muzykę i jazdę samochodem. Po ślubie moją drugą pasją stało się gotowanie. Jestem pozytywnym człowiekiem, szybko nawiązuję kontakt z ludźmi, dużo się uśmiecham. Jestem Adam, czasami Adaś :)

Działam głównie na terenie północnej Polski, ale z chęcią wyruszam w dalszą drogę. Najbardziej lubię fotografować ludzi i uwieczniać momenty, które nigdy się nie powtórzą, które często dzieją się spontanicznie, bez możliwości ich zaplanowania. Takich sytuacji nie brakuje na ślubach, dlatego tak bardzo lubię je fotografować. Pomaga mi w tym doświadczenie fotoreporterskie, które zdobywałem prowadząc lokalny portal informacyjny fotobytow.pl oraz bloga bytowiacy.pl. Zajmuję się także obsługą fotograficzną firm, jednostek samorządowych i organizacji pozarządowych. Dzięki współpracy z kilkoma firmami i instytucjami fotografowałem w wielu zakątkach Polski, w Niemczech, Bułgarii i Macedonii. Zapraszam do współpracy.

adam-j-700-2