„Kadry codzienności” to zdjęcia wykonane w naturalnym otoczeniu waszej rodziny. Dom, ogród, ulubione miejsce na spacery – te lokalizacje stanowią najlepsze tło dla tego typu "sesji". W nich czujecie się najpewniej, nie jesteście skrępowani. Na nasze spotkanie nie zabieram tony sprzętu, żadnych akcesoriów, nadmiernie was nie ustawiam, nie narzucam się. Staram się fotografować w naturalnym świetle. Luźna atmosfera pozwoli na wykonanie serii kadrów reportażowych oraz portretów reporterskich pokazujących prawdziwy wycinek waszego życia. Pamiętajcie jednak - efektem "sesji" nie będą same idealne technicznie fotografie, podobne do zdjęć studyjnych. Nie pracuję w takim stylu. Mogę oczywiście sfotografować Waszą najmłodszą pociechę, nawet taką, która przyszła na świat kilka dni temu, albo tę nieco starszą, która będzie obchodziła pierwsze lub kolejne urodziny, ale zdjęcia muszą być wykonywane w "prawdziwym świecie".

"Kadry codzienności" mogą być także doskonałym prezentem. Voucher umieszczam w stylowym opakowaniu, które bez zbędnych dodatków możecie od razu wręczyć bliskim wam osobom.

Wszystkie udane zdjęcia otrzymacie na płycie DVD. Dodatkowo w pakiecie będzie 20 papierowych odbitek 15x23 cm. Wszystko zostanie zapakowane w ładne tekturowe pudełko. Cena sesji ustalana jest indywidualnie. Zależy od ilości fotografowanych osób, czasu pracy i jej charakteru.

0102 03 04 05 06