Studniówka w ZSEU w Bytowie

Cieszę się, że również w tym roku miałem przyjemność fotografować studniówkę w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie. Bardzo dziękuję mojej klasie za super współpracę, otwartość i chętne pozowanie do zdjęć!  

Moje przerwy w pracy

Czytanie książek i jedzenie – ulubione zajęcia naszego synka. Poza tym bardzo lubi wspinać się po kaloryferze na parapet, bawić się smartfonem i wyrzucać całą zawartość naszych portfeli.

Studniówka w ZSO w Bytowie

W tym roku tematem Studniówki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytowie było „Stare kino”. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które wykonałem dla klasy 3D.

Pierwsza Komunia Święta

Dziecko przyjmujące Pierwszą Komunię Świętą otrzymuje przeważnie kilka profesjonalnych zdjęć wykonanych podczas Mszy Świętej. Jeśli taka ilość Państwa nie zadowala, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą fotoreportażu i sesji rodzinnej.

Witam w najsmaczniejszej części mojej strony www. Znajdziesz tutaj dania, które własnoręcznie przygotowałem dla mojej rodziny. W kuchni lubię improwizować. Moje gotowanie opieram najczęściej na mocno zmodyfikowanych przepisach znalezionych w sieci. Pasję fotograficzną łączę z kulinarną, dlatego wszystkie zdjęcia, które publikuję w tym miejscu są mojego autorstwa. Zaznaczam, że gotowaniem zajmuję się czysto hobbystycznie. Z tego względu osoby kulinarnie bardziej doświadczone proszę o wyrozumiałość :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Temat

Treść wiadomości