Pewnie niewiele osób wie, ale oprócz robienia zdjęć, od czasu do czasu zajmuję się budową stron internetowych. Sam zbudowałem stronę, na której jesteś, oprócz tego m.in. fotobytow.pl, bytowiacy.pl i kilka innych. Pod koniec zeszłego roku zostałem poproszony przez mojego szwagra i jego narzeczoną o stworzenie ich strony ślubnej. Po tygodniu strona była gotowa. Wspólnie pomyśleliśmy, że być może także inne pary byłyby zainteresowane tego typu usługą. Bez większego zastanowienia wziąłem się do pracy i kilka dni temu budowa stron ślubnych trafiła do mojej oferty.

O co chodzi? Standardowo jedyne informacje dotyczące ślubu jakie otrzymują od was goście znajdują się na zaproszeniach. Ze względu na małą powierzchnię, można na nich zmieścić niewiele treści. Tutaj z pomocą przychodzi strona ślubna. Na niej można umieścić zdjęcia, film powitalny, lokalizacje kościoła i sali weselnej oraz wiele innych materiałów. Adres strony umieszczacie na zaproszeniach.

Zaletą współpracy ze mną jest to, że zajmuję się całą techniczną stroną przedsięwzięcia. Waszym jedynym zadaniem jest zredagowanie tekstów i przesłanie ich do mnie wraz z najważniejszymi informacjami i zdjęciami. Wygląd strony modyfikuję wg waszych wskazówek. Przygotowałem trzy szablony, które pokazują jak mogą wyglądać gotowe strony. Zapraszam do odwiedzenia adresu www.adamjutrzenka.pl/strony-slubne. Znajdziecie tam bardziej szczegółowe informacje i linki do stron demonstracyjnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.